Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a laptopról?

Mit gondoltok erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Igazából ilyen mindennapos használatra kéne valami.


[link]



2021. júl. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra szerintem tökéletes, ha neked ennyire kell, azt tudni fogja. Azt nem tudom, hogy nézted-e, hogy 256 GB a hattértár, azt nem írta, de érdemes utánanézni, hogy bővíthető-e (ha neked szükséged van nagyobb helyre), bár, ha nem bővíthető, akkor is külső winchesterrel megoldgató.



A másik, hogy a képernyője nem a standard 15,6" méretű, hanem kicsivel kisebb, 13,3"-as, ami egy nagyobb netbooknak felelne meg (ezt pedig úgy tudod orvosolni, ha később nagyobb képernyő kell, hogy rákötöd egy monitorra), ezeken kívül amiket leírtál, arra szerintem tökéletes kis gép.

2021. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsi. Mindennapi használatra minimum 14"-os ultrabook,sok használathoz viszont inkább 15+.
2021. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xKakashix ***** válasza:

ebben az árban ezt a 2-t még ajánlom figyelmedbe:

[link]

[link]

2021. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy 5300u!
2021. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!