Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire romlik a kép minősége...

Mennyire romlik a kép minősége ha egy hdmi elosztót használok?

Figyelt kérdés

Delock 18749 Switch HDMI 2-1

Egy ilyet akarok venni mert van amit a tv-n van amit a monitoron szeretek játszani de nem akarok mindig ki be dugdosni a konzolba a kábelet.

A kérdés mennyire romlana a kép minősége ha ezen menne át?

Lenne valami feltűnő változás?



2021. júl. 13. 07:38
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ez digitális adatfolyam. Nem tud romlani. Csak két értéket kell megkülönböztetni az elektronikának. 0 és 1. Max valami botrányosan rossz kábellel lenne baj. De akkor is inkább instabil lenne, mint rossz a kép.
2021. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért kérdeztem mert ez nem egy drága termék, van ami 20 ezerbe kerül és gondoltam van valami különbség.
2021. júl. 13. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A különbség, hogy ennél csak egyik eszközön látható a kép egy időben.

A 20 ezres eszközöknél általában aktív tuner is van, ami 2 eszközre klónozza a kimenetet, vagy is 2 monitoron is megjelenik ugyan azt a képet.

Van pár még drágább, ami már a 2 monitoron külön képet képes megjeleníteni.

pl. 3840x1080 -as felbontás inputot kér, amit ketté oszt két 1920x1080 -ra, és két monitoron jeleníti meg.


Tömörön: ez az eszköz, csak a HDMI átdugdosásától kímél meg, és egy gombbal válthatsz a kimenő HDMI portok közt.

2021. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem pontosan erre kell hogy megszűnjön a kábel dugdosás.

A két kép nem fontos.

2021. júl. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!