Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC konfig ami jó munkára és...

Taplotelapo123 kérdése:

PC konfig ami jó munkára és játékra egyaránt? 200-300 ezer körül.

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 22:56
 1/4 anonim válasza:
92%

Milyen munkára?Excelben pötyörészés vagy komoly grafikai munka?

Milyen játék?Egy 20 éves pixel halmaz vagy egy mai csili-vili game?

2021. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Munka alatt JavaScript, C#, C++. Most programozást tanulok, és azt szeretném hogy ezeket gördülékeny mentesen tudjam csinálni. Nem szoktam olyan sokat játszani de ha meg tetszene egy game akkor azt elvinné. Szóval egy erősebb átlag.
2021. júl. 19. 06:14
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
74%
Nem tudom programozásra mennyire erős gép kell, de jelenleg egy komolyabb VGA 200 000Ft körül kezdődik használtan. Szóval játékra ennyiért nem fogsz összerakni normális gépet, hacsak nem régebbiekkel szeretnél játszani.
2021. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó, jó, csak nem mindegy, hogy milyen az a játék, ugyanis ilyen tekintetben nagyságrendbeli különbségek vannak a gépek között. Mondjuk ha az F1 2021-et érted játék alatt, akkor abba a gépbe csak a grafikus kártya többe fog kerülni, mint a jelenlegi gépem összesen, pedig ez sem egy rossz gép, és én is szoktam játszani... igaz, leginkább Planetbase, Surviving Mars, meg hasonló játékokkal.

De mondjuk 300 ezerből nem lehet nagyon mellélőni. A felét szánd grafikus kártyára, az az árkategória már komolyabb játékokhoz is jó, a maradékot meg ésszerűen oszd el a részegységek között.

2021. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!