Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó fejhallgató mikrofonnal...

Jó fejhallgató mikrofonnal 5-30 ezres kategóriában? jó legyen a hangzás, mind a fülesben, mind a mikrofonon online oktatáshoz, zoom hívásokhoz

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:

ja, és az alaplapom hátuljához tudom csatlakoztatni, ilyen alaplapom van:


[link]


a gépem elején a portok nem teljesen jól működnek

2021. júl. 20. 13:55
 2/6 jokyman15 ***** válasza:
48%
A legtöbb fejhallgatóhoz tartozó mikrofon nem éppen "Jó". Minnél drágább annál tisztább lesz és kevesebb lesz a recsegés, de alapvetően ezért használnak a stream-erek külön mikrofont. Zoom hívásoknál pedig igazából naggyából mindegy milyen jó a hangszórója, mert ha az akivel beszélsz, neki rosz a mikrofonja akkor ugyan úgy rosz lesz a hang.
2021. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Még hogy nem lehet jó mikrofonnal fejhallgatót kiadni, szerintem ennél aligha lesz jobb még 50-60 ezres kategóriában is.

A hangzásáról nem is beszélve, a gamer szektorban nincs nála jobb.

2021. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én nem vagyok gamer, zoomhoz kell jó minőség, és a 2-es válaszadó nagyon nagy tévedésben van


3-as, köszi

még várom a válaszokat, véleményeket

2021. júl. 24. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok.

Ebben a kategóriában 2 fejes jöhet szóba:

HyperX Cloud(és ennek változatai: Cloud Alpha, vagy Cloud II, Cloud PS4, ezeknek csak a fülpárnája különbözik)

Cooler Master MH751/MH752(utóbbihoz adnak egy 7.1-es DAC+AMP-t, de a visszajelzések alapján sokat nem ér)


A fejesek között összefüggés van, ezek mind Takstar Pro klónok, a HyperX Cloud széria(Stringer, és hasonlóak kivételével) 1 az 1-ben ezzel a studió fejessel egyeznek meg:

[link]

Ha a kényelem fontos ebből a HyperX Cloud II-es változatot érdemes, ehhez adnak egy nagyon kényelmes velúr párnát is. A mikrofonja hagy maga után kívánnivalót. Hangzásban viszont nem számít rossznak, sőt ennél sincs jobb a gamer szegmensben.


Az MH751/752 pedig Takstar Pro82:

[link]

Hangzásban kicsit semlegesebb mint a Pro80-as, de hasonló kategória.

Kényelemben ez sem rossz, kicsit marad csak el a Cloud 2-től.

Amiben kiemelkedő az a mikrofon, nagyon jó minőségit raktak bele.


Szóval mikrofon Pro82, kicsit kényelmesebb kivitel Cloud 2.

Én az előbbit mondanám inkább de egyikkel sem nyúlsz mellé.


További vélemények... Kraken, Steelseries meg hasonló csodákat kerülni kell.

Rengeteg hifi/studió fejes megfordul nálam. Nem az ár számít sosem hanem hogy mit nyújt, ártól függetlenül és ebben ez a 2 legjobb, és nem azért mert annyira sokat foglalkoztak a tervezéssel hanem mert kész studiófejhallgatókra raktak mikrofont.


Azt hogy olcsóbb lenne egy fejhallgató + mikrofon páros...

Utána számolva:

[link]

[link]

Nem mondanám hogy olcsóbb lenne, és kb. ezeket hozza egyedül az MH751 is olcsóbban, a Cloud 2-nél mondjuk ez a mikrofon biztosan jobb lenne de a CM-re ezzel nem spóroltak.

2021. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kicsit lejjebb adsz kényelemből olcsóbban kihozható de nem biztos hogy megéri:

[link]

És a GXT-232, ez is közel megegyezik a Pro80-al.

2021. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!