Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van Budapesten olyan számítást...

Van Budapesten olyan számítástechnikai üzlet, ahol ki lehet próbálni a különböző mechanikus kapcsolókat billentyűzeteken?

Figyelt kérdés
Eddig csak "hamis" mechanikus billentyűzeteim voltak és szeretnék venni rendeset, de nem tudom melyik lenne a legjobb. Van olyan bolt ahol ki lehet próbálni hogy milyen a red, brown, blue, stb. kapcsoló?
2021. júl. 23. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Keletinél, a Pixel nevű boltban.
2021. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mediamark-t ban is láttam kirakva mechanikus billentyűzeteket (esetleg van 3 különböző gombokkal szerencséd van)
2021. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a billentyűzetet használom közel fél éve. Tudom, hogy nem ajanlásokat kértél, de itt egy.


Piros switchek vannak benne, de adnak hozzá 1 kéket,1 barnát, 1 feketét és 1 pirosat.


Kellemes lenyomni a billentyűit és halk is.

2021. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!