Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ARCTIC Freezer 34 eSports DUO...

Riki11 kérdése:

ARCTIC Freezer 34 eSports DUO ez jó lenne Rysen 5 3600hoz overclock-olva?

Figyelt kérdés

Szerintetek a fent említett hűtő jó lenne Rysen 5 3600hoz oczva ágy javasoltok mást.

Lapom

Msi Tomahawk max

2x8 GB ddr4 Crucial Ballistrix

650 Watt gold tap


2021. júl. 23. 12:29
 1/3 xKakashix ***** válasza:
szerintem teljesen jó, az én 10400f-emre még overkill is :D
2021. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, de azért ne várd azt hogy meghajtva majd 60 fok alatti hőfokokat fogsz látni :D
2021. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 3600 nagyon rossz hővezetés szempontjából, ezt bármelyik nagyobb tesztelő elmndja/leírja, hogy nehéz hűteni, én is tudom, nekem is az van, csak a jó/nagyon jó, gold közeli darabok hűvösek, mert jóval kevesbb feszültség kell nekik adott teljesítményhez.

Enyém elég rossz, bronz közeli, all-core OC-n valahol 4.2GHz a max, olyan 1.32V-on, fölötte már instabil néhol, feszültségtől függetlenül. Ezért is hasznámlom a legfrisebb CTR Hybrid OC-t, ami adott terhelés, mag/szál kihasználtság alapján állítja a dolgokat, ez a profilom ( [link] ), a 4.4GHz is menne ilyen 2 magos terhelésnél kb 1.375V körül, de akkor már elég bizonytalanok a temp spike-ok.

2021. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!