Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előre összeállított számítógép...

Előre összeállított számítógépet megéri venni vagy jobban járok ha külön külön vesszem meg az alkatrészeket?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 24. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg nem alázni akarlak, de ha te ezt itt kérdezed meg, akkor vegyél komplett konfigurációt!
2021. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
#1: ez egy kérdés-válasz oldal, kifejezetten azért, hogy itt kérdezze meg pl. egy laikus, hogy miért vegye, vagy ne vegye meg. Ezért van itt ez az oldal, erre le van baszva, hogy miért kérdezett, egy olyan stílusban, hogy még ő érezze kellemetlenül magát, mert meg merte kérdezni.
2021. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

2-es

Sajnálom ha neked ez jött le!

Én basztam le senkit, csupán azt mondtam, hogy aki nem tudja erre a kérdésre a választ, az nem is fogja tudni megfelelően összeválogatni az alkatrészeket, pláne nem tudja összerakni, és akkor még a garanciális kérdésekről nem is beszéltem.

Én segíteni akartam. Rossz az aki rosszra gondol.

2021. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Én nem...
2021. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xKakashix ***** válasza:
100%

előre összerakott gépekkel mindig az a gond, hogy kispórolják a fontos alkatrészeket mint pl alaplap, táp és a legolcsóbb fapadost rakják bele, ezeken spórolnak, vga-t sem írják le pontosan csak annyi hogy nesze egy gtx 1650.. szóval ezeknek elég zsákbamacska szaga van és azt én nem szeretem, de ritkán el lehet kapni jó ajánlatot ilyeneknél is

hardveraprón néznék szét inkább, ilyen árban erősebb gépeket találsz akár garanciálisat is:

[link]

[link]

[link]

1-2 példa

2021. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előre összeállított gép drágább mint ha magad rakod össze. Olcsóbban jobb alkatrészeket tudsz venni ha magad rakod össze, vagy valamelyik boltban magad összeválogatod az alkatrészeket és összereakással kéred, tehát mikor megveszed akkor összerakott gépet veszel át. [link]
2021. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!