Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért érdemes árulni egy...

Mennyiért érdemes árulni egy Sapphire Nitro+ rx 480 8 gb videókártyát?

Figyelt kérdés
Eladnám a videókártyát. Dobozos, sosem bányásztam vele, illetve sosem játszadoztam az órajeleivel. Kiváló állapot, 1 hónapos paszta.
2021. júl. 26. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnézed a hardveraprón mennyiért mennnek és annak megfelelően belövöd az árát. Ha gyorsan el akarod adni akok alulárazod, ha nem sürgős akkor felül.
2021. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 +1
2021. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80-ba szinte azonnal eladod, de pár nap múlva, ha nem sürgős, akkor 85-90-re is akár, főleg ha jobb memóriás (Samsung).
2021. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Nitro+ esetében mindegy a memória, azon már úgysem nagyon tudsz húzni. Ezek gyárilag ki vannak tekerve maxra ( nekem is Nitro+ van :D ).
2021. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bányászoknak nem mindegy, az miatt írtam, Samsung memóriások jellemzően többet tudnak, nekem is volt 580 Nitro+ Special Edition, Micron RAM-os, és nem tudtam annyira feltolni.
2021. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!