Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 140mm házhűtő ventilátor:...

140mm házhűtő ventilátor: Arctic PWM vagy Noctua PWM?

Figyelt kérdés

Mindent átolvastam 140mm ventilátor kérdésben, erre a kettőre szűkült a választás, hármat vennék belőlük.


Arctic


Pro:

- olcsó

- jobban hűt, mint a Noctua

- halkabb is, mint a Noctua


Kontra:

- hajlamos tönkre menni egy-két év alatt

- hajlamos elejétől fogva rejtélyes zajokat produkálni



Noctua


Pro:

- hat év jótállás, gyártói támogatás

- a hat évnél akár többet is kihúz


Kontra:

- drága

- rosszabb hűtés

- hangosabb


Melyik legyen?


2021. júl. 27. 09:59
A kérdező szavazást indított:
Arctic
Noctua
4 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Megvettem. "Csak" 33 ezer forint volt. Negyven év alatt nem fizettem ennyit ventilátorért, mint ha a saját véremet kellett volna leszámolni, a rohadt életbe.


[link]

2021. júl. 27. 16:51
 2/5 anonim ***** válasza:
be quiet silent wings 3, nincs zaj, jobban hűt mint a noctua :D
2021. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel én vitatkozom. hogy írtam, nagyon sokat átolvastam a 140mm ventikről, nem véletlenül nem került a Silent Wings 3 a szűkített listára. De megnézem még egyszer, még nincsenek kinyitva a Noctuák.
2021. júl. 27. 18:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha érdekel valakit, leírom, bár úgy sem érdekel senkit, de akkor is leírom, beszereltem a Noctuákat. Ezek gyakorlatilag némák. Meglátjuk, hogyan hűtenek.
2021. júl. 28. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom akkor a Nocuta-val jobban jártál:D Lehet hogy drágább de minőséget árulnak.
2021. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!