Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újrapasztáztam a videókártyám...

Újrapasztáztam a videókártyám és bekapcsoltam a gépem és az eszközkezelő nem mutassa hogy milyen videókártyám van. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

"mutassa" "Mi lehet a probléma?"

A helyesírásod.

2021. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
37%

1-es


A kerdezo feltehetoen paraszt, nem varosbeli. Paraszt rokonaim is sokszor hasznaljak igy a szavakat. "Mutassa", "Pedig len", "Meglassa" meg ilyenek.


Nincs ezzel semmi baj.

2021. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hülye kérdés, de visszaraktad a kártyát a gépbe? Rendesen belenyomtad?

Szedd szét mégegyszer a kártyát és nézd meg nem sértettél-e meg valamit raja....

2021. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Kiganéztad a gépházat is?
2021. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"Tudom hülye kérdés, de visszaraktad a kártyát a gépbe? "


Ha nem rakja vissza a videókártyát akkor hogy nézné meg, hogy mit ír az eszközkezelő? :D

2021. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy a paszta miatt nem volt jó. Kivettem a frissen pasztázott kártyát, letöröltem a pasztát tettem rá újat másik márkával, azzal működött. A hiba ugyan ez volt.
2021. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem rakja vissza a videókártyát akkor hogy nézné meg, hogy mit ír az eszközkezelő? :D"

Integrált cucc nem lehet a gépben te nagyképességű!

Miért nem keresel magadnak valami apples kérdést és mész oda "okoskosni" ahogy szoktad. :D

2021. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

"Integrált cucc nem lehet a gépben te nagyképességű!"


De szét tudja szedni a videókártyát és újrapasztázás után össze is tudja rakni akkor ne nézzük már annyira fogyatékosnak hogy nem veszi észre, hogy az alaplapra dugja a monitort. Mint látod nem Apple userről van szó, nem kell élből hülyének nézni :D

2021. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 PC Szerelő vagyok s néha mégis integráltra dugom be, akkor veszem észre mikor rájövök hogy az asztalon van a VGA az orrom előtt (egy nap vagy 1500db PC kerül javításra, kisebb nagyobb mindig változó így vannak dolgok amiket elfelejtek : / )
2021. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Morzsi007 ***** válasza:
2-es.Miért kell ilyen bután válaszolni? Nem paraszt, csak felszólító módban írta a szót. A paraszt nem pc-vel szórakozik. 😱
2021. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!