Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » M.2 SSD-re cseréltem az...

Hyttynen kérdése:

M.2 SSD-re cseréltem az addigi SATA SSD-met. A háttértárként működő két másik merevlemezemet a telepítés idejére leválasztottam. Telepítés után az M.2 SSD-t 2. kiosztásra tette a HDD-k elé. Klasszikus ez így, vagy van rá gyógymód?

Figyelt kérdés

Alaplapom: Asus H370 Plus,

Proci: I5 8500.



#HDD sorrend
2021. aug. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a biosban ezt át lehet állítani, de a manual természetesen semmit nem ír a biosnak ezen részéről :D
2021. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol tette a "2. kiosztásra tette a HDD-k elé". BIOS-ban? Mert ott a Boot sorrend szabadon állítható, fel/le tologatható minden meghajtó. Kivéve akkor, ha úgy akarsz Boot-olni, hogy nem lépsz be a BIOS-ba, hanem csak valamelyik F gombot megnyomod és a Boot menüben mész be. Az a sorrend fix szokott lenni.
2021. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Közben most nézem magamnál,a windows szerint a 0. lemez az SATA HDD, az 1. lemez az nvme SSD amin a rendszer is van :D
2021. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mi a gond???
2021. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gond nincsen, csak azt furállom, hogy egy boot lemezt nem a 0. helyre sorol, valamint a tőle elvárható gyorsulást nem produkálja a rendszer.
2021. aug. 12. 05:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy sebességtesztet. Én a CrystalDiskMark-ot használom erre évek óta.
2021. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Ne furcsálld. Jó ez így, ez természetes.
2021. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!