Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kali Linux miért nem bootol...

Kali Linux miért nem bootol VMware-ben? Hogyan orvosoljam?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a kali linux virtual machine változatát, és nem bootol.

Nekem egy kicsit gyanús, hogy Intel E1000-ret ír (amd benne van a fájlnévben), mivel amd processzorom van (ryzen 5 3500x). A VMware verzót

töltöttem le, nem a Virtualboxét.


Itt van egy kép róla, hogy mit ír a VMware pontosan: [link]



2021. aug. 12. 16:42
1 2
 11/13 Tom Benko ***** válasza:
54%

Segítettünk. Az a baj, hogy gyakorlatilag zéró ismerettel akarsz egy profiknak szánt, speciális feladatra szabott disztrubúciót használni. A kali feltételezi, hogy tudod, mit csinálsz, vagy utána tudsz járni. Ha ilyen kicsiségeken fennakadsz, durva kemény meló lesz használni.

Higgy nekem, jobban jársz egy kezdőbarát disztróval. Telepíts Archot, de ne valami youtube-os nyomortutorial alapján, hanem a hivatalos install guide szerint. Többre mész vele.

2021. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért mert nem értek hozzá, megnézni sem lehet? Szart se tudtok róla ti se, de az észt tudjátok osztani.
2021. aug. 15. 10:54
 13/13 Tom Benko ***** válasza:
68%
Nos, elég sokat tudunk róla. Ezért tanacsoltuk azt, amit. Attól próbálunk megkímélni, hogy a rád váró problémák miatt megjelenjen a "szaralinugz" vélemény. Megnézheted, de egyáltalán nem kezdőknek való disztribúció, nem triviális problémákkal fogsz összefutni.
2021. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!