Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a pc-met és a bluetooth-os hangfalamat úgy, hogy egyszerre szóljon a pc hangszórója és a szomszéd szobában a bluetothos hangfal is?

Figyelt kérdés
Mert ha bluetoothra kapcsolom, az elnémítja a pc hangszóróját. Nincs erre valami app vagy program? Próbáltam rákeresni, de nem jártam sikerrel. Köszönet a válaszokért.

2021. aug. 14. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ha zenefájlt játszol le, azt tudod tenni, hogy két lejátszóval egyszerre indítod el ugyan azt a zenét, az egyik lejátszót hagyod az alapértelmezett eszközön, a másikat átállítod a másikra. Így ugyan az fog szólni, némi csúszással, de a Bluetootht miatt amúgyis lenne némi csúszás akkor is, ha tényleg egyszerre szólnának.
2021. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a sulis wifi SSID-je, csak nem eduroam?
2022. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!