Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak, ha téves...

Mit csináljak, ha téves koppintásokat érzékel az egérpadom a laptopomon?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha túlérzékeny vagy izgága lenne a legutóbbi rendszerfrissítés óta, pedig direkt lassabbra állítottam.

Nem tudom odatenni az egérmutatót, ahová akarom, mert vagy túlugrik vagy elugrik előle. Olyan bemozdulásokat csinál, amiket én nem akarok.


Akkor is koppintást érzékel, amik nem koppintok, csak az egérmutatót akarom mozgatni. Például a galériában nem kattintok vagy koppintok, csak a mutatót a nyíl közelébe viszem, máris három képet ugrik, de villámgyorsan. Hogyha szöveget gépelek be, akkor kijelöli egy idő után bizonyos a szavakat vagy az egészet úgy, hogy természetesen ezt sem kérem tőle. Amikor megpróbálom a kijelölést megszüntetni, akkor van, hogy ki is törli a kijelölt szöveget, csak úgy.


Emellett megcseréli vagy bezárja a nyitva lévő lapokat, egyikről a másikra ugrik, ha csak a közelébe viszem a mutatót egynek. A böngésző csuszkáját is fel-le ugráltatja minden ok nélkül. A megnyitott oldalakat is átméretezi, lekicsinyíti vagy felnagyítja őket, megint csak koppintást érzékel még azelőtt, hogy egyáltalán beállítanám a helyére. Aztán a tévesen érzékelt koppintást nem tudom megszüntetni.



2021. aug. 17. 04:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld eszközkezelőben visszaállítani a drivereit az előző verzióra.
2021. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!