Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet microSD kártya...

Hogyan lehet microSD kártya írásvédettségét feloldani?

Figyelt kérdés

Nincs rajta kapcsoló, hiszen micro.

Korábban androidos telefonban volt, abban most is működik, de ha egy kamerába átteszem az azt kéri, hogy formázza, de nem lehet, azt írja ki, hogy írásvédett. Már mindent megpróbáltam, olvastam interneten utána, de nem jutottam vele semmire. Próbálkozok a kamera formázójával is, meg gépre rádugva a számítógépével is, de semmi. Nincs a kártyán semmi, amikor androidos telefonban van simán tudok róla törölni, tehát olyankor nem írásvédett.



2021. aug. 19. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Most megpróbáltam az SD Card Formatterrel, de ez is azt írja ki, hogy írásvédett :/
2021. aug. 19. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:

3 Ways to Remove Write Protection on an SD Card - wikiHow [link]

How to Format Write Protected SD Card [6 Ways] [link]

How to Remove Write Protection on Micro SD Card – 8 Ways [MiniTool Tips] [link]

2021. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre egyik sem oldotta meg. A CHKDSK pl. azt írja, hogy meghatározhatatlan hiba történt. (Többszöri próbálkozásra is.)
2021. aug. 19. 23:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Már a MiniTool Particion Wizarddal is próbálkoztam, de ott nem is találtam olyan menüt amivel az írásvédettséget meg lehetne szüntetni.
2021. aug. 19. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy teljesen biztos módszert tudok: venni kell új kártyát.
2021. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam én is, bár nem szivesen adok ki 5 ezreket ha van egy kártya ami androidos telefonban működik miért nem működik a kamerában.
2021. aug. 19. 23:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk most azt látom, miután megnéztem, hogy 1500ft-ért már 16Gb-osat lehet kapni.

Hihetetlen, mindenki mondja, hogy chip hiány van, meg a winchesterek ára az egekben, meg az alapanyagok, meg ilyenek, erre kiderül, hogy pár kiló kenyér áráért simán lehet venni 16-szor akkorát, mint a mi selejt kártyánk (az csak egy Gb-os volt).

2021. aug. 20. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!