Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen CPU, alaplap, hűtés és...

Milyen CPU, alaplap, hűtés és RAM kombót vennétek asztali gépbe Photoshopra, HyperV-re és irodai programokra 150.000Ft-ból?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet... Bár azon múlik mennyire akarod "durván" használni a photoshopot. [link] 16GB RAM kb. alapkövetelmény, de nálam a 64-ben is néha érezhető, hogy "hát kéne még".
2021. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs lemaraedt, 150-ből nem igazán jön ki azért írtam, hogy "semmilyet".
2021. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. 64GB-tal milyen eszközök használatakor érzed, amiknél megérzed hogy kéne még? Illetve milyen akkor az a config, amit te alkalmasnak találnál a feladatra?

A használatról: leginkább RAW képeket szoktam retusálni, és nálam pl az a gyenge láncszem, amikor blur galleryt használok egy smart objectként behúzott nyers képen. A többi amit csinálni szoktam jellemzően sima liba egy öt éves configgal. ( FX-8350 CPU, 32GB RAM, R9 380X 2GB videokártya ).

2021. nov. 24. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe vegyél + memóriát és azzal jársz a legjobban. Az kijön 150-ből. (és talán van is alkatrész).
2021. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!