Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a projektornak?

Odin fia kérdése:

Mi lehet a baja a projektornak?

Figyelt kérdés
Nemrég hozzá jutottam egy proxima pro av 9310 típusú projektorhoz(használt). Első beüzemelését követően feltűnt, hogy a vetített kép olyan, mintha el lenne csúsztatva balra és halványan látszódna az is. Tehát olyan, mintha a vetített képből kettő lenne, csak az egyik halványabban és elcsúsztatva látszódik. VGA kábellel van összeköttetésben a laptopommal, így arra gondoltam azzal lehet a probléma. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 20. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hibás a konvergenciabeállítás, elmozdultak a panelek benne vagy elállítódott a fókuszsík. Ezek lehetnek. Bővebben nem néztem meg, hogy ezek közül melyikeket lehet állítani a projektoron. Egy fényképet segítene egyértelműsíteni, hogy pontosan mi a bajod vele. Azt gondolom tudod, hogy ez egy 3LCD projektor, tehát valamekkora konvergencihibája mindenképpen van, plusz még a lencse aberrációjára is kell gondolni (vörös-zöld elszíneződés az élek mentén).
2021. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!