Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen aszatli gépet vegyek...

Milyen aszatli gépet vegyek ha főként videónézésre használnám?

Figyelt kérdés

Főként videókt nézésére szeretnék venni egy új számítógépet a mostani rozoga laptop helyett, sosem kedveltem a laptopokat.

Általában youtubeot nézek, crucnhyroll, dailymotion..

De átlagos böngészésre is használnám és játékokra is.

Mivel nem tudom még milyen játékokkal szeretnék így nem tudok konkrétumot írni de szeretném ha nem akadozna és éles lenne a képernyő.

A CD meghajtó fontos lenne, azt nem tudom elengedni.

Lehet bármilyen fajta akár apple is. (bár azt hiszem applehöz nincs cd meghajtó)

Lényeg, hogy évekig nem szeretném ha baja lenne és javítani kéne.

Árban fogalmam sincs, jelenleg is gyűjtök de rászánok sokat ha az kell a jó teljesítményhez.

A lényeg asztali gép legyen, ne laptop.



2021. aug. 22. 16:49
 1/9 A kérdező kommentje:
aszatli..elnézést *asztali*
2021. aug. 22. 16:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell nagy teljesítmény. Csak a pénztárcád szabja meg a keretet, gyakorlatilag bármilyen most kapható asztali gépet választhatod. Az "éles képernyő" meg ilyen alapszintű felhasználásnál sokkal inkább monitor kérdése mintsem a PC-jé.
2021. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csakis a kerettől függ, hogy mit tudsz összehozni. Szerintem egy kezdő gépnek 150 ezer elég lesz mindennel együtt, aztán majd fejlesztgeted, ha nem elég jó.
2021. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, az újat úgy érted, hogy neked új vagy vadi új alkatrészekből? Mert 150 használtan lesz elég kezdő géphez.
2021. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

3-as

Amire neki kell van olcsóbban is újonnan.

Pld.

[link]

2021. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni hogy használtan semmiképp nem vennék.:)
2021. aug. 22. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

#5 ez szerinted jó játékra? És jó árban van? Szerintem nagyon szar. Netezésre jó, de játszani biztos nem tud rajta, arról nem is beszélve, hogy 10-15 ezer egy ilyen használtan, tudom a kérdező nem akar használtat, mind1.


Kérdező, 200-250 ezer körül kezdődik, ha játékra is kell újonnan.

2021. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7.bőven belefér az összes még felette is lehet akár.
2021. aug. 22. 18:51
 9/9 xKakashix ***** válasza:
67%

#5 ne haragudj de ez ultra fo$ ennyiért

[link]

veszel egy ilyet, bele csapsz egy gtx 1650-et pl és már játékra is jó lesz táp csere nélkül, ha nem akarsz használtat talán így a legolcsóbb, egy hátránya, hogy ezt upgradelni már nem igazán lehet

2021. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!