Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért feketülnek el az ablakok...

Lcb kérdése:

Miért feketülnek el az ablakok a windows rendszerű gépemen?

Figyelt kérdés
A jelenség: Ritkán, egy megnyílt alkalmazási ablak elfeketedik, a felső sáv (ahol a méretezés, fájlnév/alkalmazásnév és a kilépés gomb is van), illetve a szegély. Legyen szó jegyzettömbről, notepad+ -ról, fájlkezelőről... Ha jól emlékszem a böngészőnél ez nem fordul elő, grafikus játékoknál meg egyáltalán nem. A jelenség véletlenszeren következik be. Ha egy elfeketedett ablak egy része frissül, akkor az a rész láthetóvá válik.: ha egy gomb található egy biz. helyen és ráhúzom az egerem, láthetó lesz, ha a parancssort/jegyzettömböt görgetem, láthatóvá válik a szöveg és annak területe... A windowsomat most raktam újra, és még mindig fennáll a probléma. A driverek újak, a kártyám egy rx 6700xt, mellyel fél évig ethereumot bányásztam, de 70 foknál nem volt melegebb. Egy amd freesynces 144hz-es monitorom van rádugva, illetve egy kis 60hz-es, mely nincs folyton használatban.

2021. aug. 29. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmmmm... a videokártyára gyanakodnék.
2021. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!