Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megnézni hogy egy...

Hol tudom megnézni hogy egy adott tápegységben milyen kodnik vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék tápegységet venni, mert a corsair cx600m-es tápom meghalt és nem tudom, hogy milyet vegyek. Olvastam neten, hogy amiben CapXon vagy Teapo kondik vannak azok hamar tönkremennek, ezért szeretném megtudni, hogy ha neten kinézek egy tápot annak milyen a belseje.

2021. szept. 7. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alábbi szakfórum listáját:

[link]

tesztek alapján állították össze.


A "D" szintű tápszériák dedikált videokártyával nem rendelkező, olcsó, nem túlhajtott gépekhez ajánlottak, a felett, a szintek növekedésével egyre jobb minőségűek a tápok.


De inkább azt írd le, milyen géped van - főleg a CPU és a videokártya a kérdéses, azok fogyasztják a legtöbbet - és hogy mennyi pénzt szánnál a tápegységre - így tudnánk javasolni tápot.

2021. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem fogja a gyártó elárulni. Megveszed, szétszeded (ezzel a gari is ugrik abban a pillanatban) és megnézed, aztán veszel egy másikat mert ezt már elrontottad és fogod látni. Egyébként a Teapo kondik nem annyira szarok mint sokan állítják.
2021. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!