Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van jó kontroller 10000 Ft...

Van jó kontroller 10000 Ft alatt, PC-re, amivel megfelelően működik az xbox cloud gaming?

Figyelt kérdés
Bluetooth nincs a gépemen, így az eredeti xbox kontroller adapterrel együtt 24 lenne minimum. Azt sokallom, de ha van valami jó 10 alatt, akkor külön beszerzek hozzá adaptert, szóval ez nem szempont.

2021. szept. 9. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Én is megszívtam ilyen olcsó kontrollerrel, konkrétan ilyenek voltak, hogy joy-al tudnom kellett volna tárgy eldobásnak a szögét szabályoznom egy platformerbe, de az olcsó kontrollerrel csak beállt egy fix szögbe és nem lehetett változtatni. Így ott tovább sem tudtál haladni a játékkal meg ehhez hasonló finomságok.
2021. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj megvenni a drága adaptert, az is jó hogy pár ezerért veszel bluetooth adaptert.

Amúgy nem éri meg spórolni, ha veszel egy xbox kontrollert az örök élet +1 év élettartamú, nem vicc hogy ezek 10 évet is működnek ha vigyázva van rájuk.

2021. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Én a gyerekkel Logitech F310 (vezetékes), meg F710-et(vezeték nélküli) használunk. Ps-hez hasonló kiosztás, régi dizájn, de használható kontroller. Használtan vettem, összesen 8000Ft-ba kerültek kb. Az új ára a vezetékesnek kb 9-10000Ft, a másik kicsit több. Ennyit nem is, de használtan pár ezret megér. Mégis nem noname.
2021. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10-ért nem igazán kapsz jó kontrollert
2021. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megéri azt a plusz árat a rendes Xbox kontroller.


Én például 7 évig használtam egy Xbox 360-as vezetékes kontrollert a gépemhez, igaz 15 ezerért vettem anno. Vezetéke adta meg magát. A One-os kontrollereken Micro USB van, a Series kontrollereken Type C, mindkettő cserélhető.

2021. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet használtam kapsz Xbox One kontrollert már ennyiért, mindenképp jobb döntés szerintem, mint valami olcsó gagyi cucc.
2021. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!