Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem rég jött meg a PCX-től a...

Nem rég jött meg a PCX-től a gépem. Mivel kértem a gépösszerakást, a BIOS frissítést és a rendszertelepítést, a drivereket is felrakták rá? Vagy azt majd nekem kell majd felraknom?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy én még sosem telepítettem drivereket, szóval ha valaki segítene azt megköszönném.

Alaplap: ASUS PRIME B450-PLUS

Videókártya: GTX 1050 Ti (ezt haverom adta, nem a pcx-en volt)

Ha jól tudom, csak ezekhez kellenek driverek. Milyen oldalról kell ezeket letölteni, és milyen sorrendben?

Kérlek részletesen magyarázzátok el, nem akarom elbaltázni.

Köszi előre is!



2021. szept. 11. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a VGA nem tőlük jött, akkor nem tehették fel hozzá a drivert. A gyártó weboldalán megkeresed az eszközt, vagy rákeresel a googleban, letöltöd a drivert windows 10-hez és telepíted. De lehet, hogy mindez felesleges, mert lehet eddigre már letöltötte magának szükségeseket.
2021. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem kell telepíteni rá már semmit. Kivéve ha a videókártyát te teszed bele amikor megjön, akkor azt fel kell telepítened.
2021. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha járt a kártyához CD, arról is feltelepítheted a drivert, egyszerűbb mint neten kikeresni. Minden bizonnyal egy régi driver van a lemezen, de települ a GeForce Experience is, ami automatikusan letölti a legújabbat, nem neked kell keresgélni.
2021. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
talán a win 10 már leszedte alapból a megfelelő drivert, de ha magad akarod, nvidia.com-on kikeresheted, nem bonyolult, de tessék itt van: [link]
2021. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rákeresel, a hardverre és driverére, leszeded a legújabbat.

Valószínűleg fent vannak a driverek, de nem lesz gond ha mégegyszer letöltöd.

2021. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!