Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olcsón beszerezhető...

Milyen olcsón beszerezhető középkategóriás videókártya legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Adott egy viszonylag fostalicska számítógépem amit felszeretnék újítani.

Elektro-mechanikán végeztem, tehát értek a szétszedéshez valamint az összerakáshoz. Az eddigi éveimben sosem adatott meg, hogy saját gépet alkossak ezért van néhány olyan dolog amiben segítséget szeretnék kérni tőletek.


A gépem neve: Dell Optiplex 780

Processzorom: Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHZ

Videókártyám : Radeon X1300/1550 Series.

Ram: 4 GB DDR 3 ( első és harmadik slotban 2-2 GB)

egyes slot maximum sávszélesség: PC3-12800 (800 MHz)

hármas slot maximum sávszélesség:PC3-10700 (667 MHz)

Alaplap: 0c27vw

bus specs.: PCI-Express 2.0 (5.0 GT/s)

graphics interface

bus: PCI-Express 1.0

Current link width: x16

max supported: x16

Current link speed : 2.5 GT/s

max supported: 2.5 GT/s

HDD: 500 GB


A tápegység nevét nem tudom viszont olyan tanácsokat várnék, hogy milyen videókártya kellene bele ultra low budget megfizethető áron ami például elviszi a gta 5-t multiba full low grafikán 1024x768-ba stabil 60fps-el, valamint, hogy mégiscsak mi kompatibilis ebbe az alaplapba/gépházba. Ennyi bőven elég lesz nekem.


Nem erőgépet építenék, csak egy standard eszközt amin el lennék.

Továbbá ha jönnek majd válaszok kiírom a tápegység adatait is, csak most épp innen írok :'D.



#építés #gépfejlesztés #középkategória #Optiplex780 #AMD/INTEL/NVIDIA #Battlefield4 GTA 5 LOL CS:GO
2021. szept. 21. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

olcsó középkategóriás kártya 2021-ben? Felejtsd el.

Ebbe az őskövület gépbe meg hatványozottan pazarlás bele rakni ilyen videókártyát.


Egy jobb vidkari áráért veszel egy komplett pc-t 8gb rammal 10. genes intel procival, meg valami intel uhd integrált gpu-val, amin el tudod szüttyögtetni a GTA V-öt.

2021. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem mai technika. A gyári tápja azt hiszem nincs 300W-os.


Ami szóba jöhet és nem fogja bottleneckelni a CPU, az talán a GT740/GTX650 vagy HD6770/6790.


Ebbe a gépbe erősebb kártyát venni fölösleges.

2021. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elistvan ***** válasza:
Ezen a gta5 valóban csak diavetítésként fog menni. Komplett i5 2500-as gépek már vannak 30 körül. Egy 750ti-vel vagy 7770-es radeonal már futna szépen a gta.
2021. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkit felpontoztam!
2021. szept. 21. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen gépem volt, csak 8 Gb rammal Radeon R7 250 kártyával, amit elvitt szépen az a CS:GO volt, az ettől újabb játékok közül A Fortnite amivel lehetett játszani full lowon, de azt is kínlódva, sokszor megállt a kép, GTA5 próbáltam elindul, de nem lehet játszani.
2021. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!