Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt az SSD m a laptopba?

Meghalt az SSD m a laptopba?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 hete a laptopom csak igy random indult újra vagy fagyott le magátol használattol függetlenül..volt amikor filmet néztem volt amikor csak ugy ment semmi nem volt elinditva rajta.Olyan is volt hogy a képernyőn ilyen szines kockák jöttek elő volt mikor piros volt mikor zöld.

Pár napja most meg el kezdett kék halálozni meg amikor reggel kapcsoltam be akkor első bekapcsolásra nem akart be kapcsolni csak fekete kép..

Volt amikor 1 nap jol ment de többi nap mindig indult újra meg fagyott meg.

Ma gondoltam szét nézek hogy mi lehet a baja..sok mindent olvastam alaplap,memoria,táp meg merevelemez baj is lehet.Gondoltam le töltöm a HD SENTINELT nemtudom mennyire megbizható és hát ez várt: [link]

Kritikus állapotban van az ssd az irja.

Ez csinálhatta azt a sok problémát akkor? Vegyek újat? nemtudom mennyire megbizható a hd sentinel de ha valaki tudja akkor megköszönném.



2021. szept. 21. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
40TB írt adat - én másikat vennék, ez szerintem kuka.
2021. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A linkelt képet ugyan nem tudom megnézni, de ha azt írja a - megbízható! - HDSentinel hogy kritikus állapotban van van, hihetsz neki. És igen, az SSD kritikus állapota magyarázhatja a leírt problémákat.
2021. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Klónozd le az adatokat egy másik vinyóra vagy ssd-re, és kuka.
2021. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, nekem évek óta van nulla százalékos ssd-m azon dolgozom. A képernyőn színes kockák és csíkok nem ssd-re utalnak
2021. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Hűtés tiszta? Paszta nem régi? Ventilátor nem visít?
2021. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt irja hogy az állapota kritikus.

Hütés tiszta és volt nemrég pasztázva is

2021. szept. 21. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ments le mindent és vegyél egy új SSD-t.
2021. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Ezért nem érdemes önmagában csak SSD-t használni, tudom laptopba macerásabb a dolog, de sajna ez van, elhasználódik, ha túl spk írás megy rá.
2021. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Haburc ***** válasza:
100%
Ha van rá mód az új ssd mellé szereljél be HDD-t. Lehet a DVD meghajtó helyére is. Ha felraktad a rendszert az SSD-re, kapcsold ki a töredezettségmentesítést, fájl indexelést, a hibernálást, a virtuális memóriakezelést rakd át a HDD-re, meg a Temp mappát is, hogy oda szemeteljen. Ez mind felesleges írással jár, amit nem igazán szeret az SSD. Két éve használom és még nem írt 6 TB-ot sem.
2021. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!