Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az én esetemben mennyire...

Az én esetemben mennyire számít, hogy egy telefonnak 4 vagy 6 gb ramja van?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak a motorola g30-at. Van belőle 4 és 6 gb-os verzió is.

De a 6gb-os változatot jó áron az Alzan találtam és ők annyira nem szimpatikusak nekem mint áruház.


A telefont amúgy csak netezésre, youtube-ra, facebookra, és heartstone-ra használnám. Van egyáltalán értelme az én esetemben a 6 gb-ramnak?


Előre is köszönöm a válaszokat.



#G30 #Motorola g30
2021. szept. 22. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
4 is elég erre az esetre, ha csak erre használod, bár nagyon nemigazán tudom mi használna több mint 6 gb ram-ot telefonon, a videó-képszerkesztőkön kívül.
2021. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
#1 altalaban nem az a problema, hogy 1db alkalmazas megeszi a ramodat, de tobb egyszerre futo siman megeheti. Pl. fut 3 app, te epp jatszol, kozben megnyitod Chrome-ot, hogy megnezz valamit gyorsan neten es az OS bezarja a jatekodat.
2021. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Ez, 2-es, teljesen igaz, ugyanakkor, nem hiszem, hogy 4 gb nem elég erre, az enyémbe, 1,8 gb ram van, de minden jól fut, semmi nem szokott bezárulni.
2021. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 22. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs mit :)
2021. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ezekre a célokra valóban elég 4 giga ram, de ha esetleg valamilyen erősebb játékokkal is szeretnél játszani, vagy hosszabb távra szeretnéd a telefont megvenni, akkor ajánlott a 6 gigás változat.

Az az igazság, hogy a ramból manapság soha nem elég!

Nem hátrány, ha minél több van belőle!

2021. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül a 4-gigás változatot vettem. Alza-ban nem bízok, a többi helyen meg jóval drágább volt a 6-gigás. Nem bántam meg, amire én használom, azt fénysebességgel csinálja a telefon. :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. szept. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!