Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elpusztult a fiam xbox One...

Elpusztult a fiam xbox One konzolja? Használtan egy One X még jó vétel lehet?

Figyelt kérdés
Egy One S konzolja volt. És 70-ért találtam használtan egy One X-et a neten. Full HD tévénk van.
2021. szept. 27. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha 70 ezer forintba kerül, akkor szerintem már jobban megéri egy Xbox Xeries X. Ez már egy generációval újabb konzol, és újjonan is csak 113ezer ft.
2021. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, Xbox Series S-re gondoltam.
2021. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Árban sajnos a Series X nekem drága 😟 Series S-en pl az újonnan megjelenő játékokkal is tud majd játszani ?
2021. szept. 27. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen tud. De az nem lemezes. A Series S verzió digitális már.
2021. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AMúgy az is elhet hogy javítható, mi pontosan a hiba?
2021. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most konzolt venni totál szívás.


Az előző generáció (Xbox One) elég drága ahhoz képest, hogy bármikor megszűnhet a támogatása (csak azért jelennek meg rá játékok, mert nem tudnak az új gépekből eleget gyártani). Az új generáció (Xbox Series) meg sokáig nem lesz olcsóbb. Arra számíts, hogy ha Xbox One X-et veszel (ami a legerősebb előző generációs gép a piacon) akkor 1 vagy legjobb esetben 2 éven belül cserélni kell ha új játékokkal akarsz játszani (és akkor persze jóval kevesebbet fog érni). A legpesszimistább becslések szerint is max 2023ig tart el ez a chiphiány.


Ha új gépet vennél akkor viszont nem könnyű a választás ott sem. A Series S ami jóval olcsóbb az csak digitális és hely sok sincs rajta (bár azt meg lehet oldani külső HDDvel) a Series X meg drága és nehezen beszerezhető.

2021. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a bármikor nem mostanában lesz, simán mert a konzolok esetében a fő bevétel sosem a gépek voltak hanem az eladott játékok.... az meg már ugyszólván mindegy MS számára hogy melyik generációra adják el a játékot.


Jó pár évig lesz még támogatva.

2021. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!