Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak én vettem észre hibákat...

Csak én vettem észre hibákat Windows11-ben?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A 10-ben is vannak, a 11-ben miért ne lehetne?
2021. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
2021. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem igazán stabil szerintem még Windows11!
2021. okt. 12. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

"nem igazán stabil szerintem még Windows11!" Már bocs, de ezt mire alapozod? És ha végig nézzük a Windows történetét közvetlenül a kibocsájtás után egyik sem volt még az igazi. Jó pár hónapnak el kellett telnie, hogy kijöjjenek azok az első frissitések amitől igazán használhatóvá vált. Már jó pár éve (évtizede) a SW fejlesztés egyik legnagyobb költségű része a tesztelés. A MS üzletpolitikája már elég rég óta, hogy a "hivatalos béta" tesztelést korábban abba hagyja, és kibocsájtja a terméket, és majd az első (valódi) felhasználók visszajelzései alapján elkezdik foltozgatni a rendszert. Ezzel hamarabb dob piacra oprendszert, és egy rakás tesztelési költséget megtakarít. Az meg őket pont nem érdekli, hogy a felhasználónak ebből milyen "kára" származik (ők semmiért az égadta egy világon nem vállalnak felelősséget), megvetted tied használd, nekünk meg döljön a "lé".

Az meg szintén igaz, hogy a win11 érzékenyebb a hardverre mint az elődei. Hogy ez miért van így én nem tudom. Zárt az egész oprendszer senki nem lát bele.

2021. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

VivoBook-omra simán felment a frissítési segéddel.

A megjelenésétől sem voltam összezuhanva de próbálgattam

pár napig. Ez hamar változott.HDMI-vel TV-n néztem online valamit,

majd újraindítottam a gépet. Bootolásnál frankón kiakadt.

Utána hiába húztam ki a kábelt az indulásnál mindig kiakadt - fehér

háttér, középen "körözés" kis türelmet szöveggel.

Valahogy elindítottam a 10-es telepítőt (nem volt egyszerű)és visszatelepítettem.

2021. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hulladék a Windows 11. (Legalábbis a mostani verziója)
2021. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jó még a Windows11, ez csak egy béta.
2021. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!