Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc-n az xbox series X kontroll...

Pc-n az xbox series X kontroller bluetoothon miért cseréli fel a gombokat?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre több játékban is PC-n, hogy ha a kontroller bluetoothon csatlakozik a számítógéphez, össze vannak cserélve a gombok, például A helyett B-t érzékel, X helyett A-t és így tovább.


Ha kilépek a játékból, rácsatlakoztatom USB kábelre, és visszalépek a játékba, akkor mindent jól érzékel a játék.


Ha kilépek a játékból, kihúzom a kábelt és bluetoothot használok, és elindítom a játékot, akkor megint minden fel van cserélve...



Az Xbox tartozékok nevű alkalmazásban most maxra frissítettem az eszközt, és az interneten jelenleg erre nem találtam sehogy sem megoldást. Mi lehet ez? Más is tapasztalt ilyet?


Ráadásul ha az Xbox tartozékok alkalmazásban konfigurálok, ott mindent jól mutat bluetoothon is, csak akkor őrülnek meg a dolgok ha játék is van a dologban.. érdekes.



2021. okt. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más kiosztás van beállítva (akár gyárilag) bluetooth-os csatlakozásnál. Töröld a bluetoothos csatlakozást, majd állítsd be újra a gépen.
2021. okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A probléma sajnos sehogy nem oldódik meg :S

maxra van frissítve az xbox tartozékok alkalmazásban, akárhogy párosítom újra és újra, semmi nem változik.

Játékban felcserélődnek a gombok ha bluetoothon csatlakozok, ha kábellel, akkor meg jól működik :S fura az egész..

2021. okt. 16. 19:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint a Yakuza Kiwami, és a Legend of Heroes Trails of Cold Steel játékokban működik így, úgy tűnik...
2021. okt. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!