Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mikor mondható...

Szerintetek mikor mondható egy számítógépkonfigurációra hogy prémium?

Figyelt kérdés
Láttam olyan számítástechnikai boltot ahol egy 194.000 forintos konfigurációra azt írták hogy "prémium" közben meg videókártya sem volt a konfiguráció része. Ilyenkor az embereket nézik hülyének vagy tényleg itt járunk hogy ez már "prémiumnak" számít?

2021. okt. 19. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irodai felhasználásra szánt gépbe nem kell videókártya, a 194 ezer ott már prémium. A feladatot egy 60 ezres kis munkaállomás is ellátja, csak nyilván nem mehet ezer tab a böngészőben, de irodában általában nem is kell. Egy ilyen prémium gép már ezt is bírja. Játékra szánt gépnél ez még erősen a belépő szint.
2021. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod 1-es. Nekem mindenesetre furának tűnik hogy videókártya nélküli konfigurációt hogyan lehet prémiumnak nevezni, még ha csak irodai gépnek is használják.
2021. okt. 19. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a hülye megnevezéssel lehet madarat fogni. Ez olyan amikor ráírják a videókártyára, hogy gamer... mert ugye amire nincs ráírva azzal már nem is lehet játszani.. :D
2021. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

200 ezerből akár tényleg lehet „prémium” irodai és netezős gépet összerakni. Egy i3 10100/10105 vagy ryzen 4-5000 szériás integrált grafikás proci, mellé kis, csendes/hangtalan ITX összeállítás, nagy SSD tárhely, dizájnos-minőségi megjelenés, full előtelepítve, használatra készen.


Valóban túlzás a prémium szó ezekre, viszont csak bedugod, és használod. Marketing a nem hozzáértőknek.

2021. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a további hozzászólásokat!
2021. okt. 21. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!