Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplapot válasszam...

Melyik alaplapot válasszam egy 10105F-hez?

Figyelt kérdés

Több helyen kérdeztem már, jómagam is utána jártam, több szempontot is figyelembe vettem (LAN, hangkártya, SATA-k száma). Csak szeretném tudni ki mit gondol.

A lap egy 10100 vagy 10105 procihoz lesz, 20 éves tapasztalatból mondom, ha ezt most megveszem nem fogok procit cserélni csak kompletten. GTX 1650 SUPER VGA-m van, a jelenlegi árakat nézve ezt sem fogom egyhamar cserélni.


Asus H410M-K R2.0

budget kategória, de az R2.0 H470 chippel szerelt

[link]


Asus TUF B460M-PLUS

számomra a high-end kategória 6 SATA, 4 RAM slot, M.2, prémium hangkártya, de alig kapni egy-két ~33000 Ft körül

[link]


Asus H510M-A

szintén budget kártya,de 11. gen Intel procit is elbír, ha hinni lehet a YT teszteknek akár egy 11400F-et elbír - utóbbi kétlem

[link]



2021. okt. 29. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Asus H410M-K R2.0
Asus TUF B460M-PLUS
Asus H510M-A
4 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavazatokat! Végül a B460-as lap mellett döntöttem, hátha összejön egy 10400F, valamint személyes preferenciák végett az a legjobban szerelt lap.
2021. okt. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!