Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sikerült kifognod pixelhibás...

Sikerült kifognod pixelhibás monitort, kicserélték?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre való a pixelhiba garancia. Ha nem kértél, valszleg nem fogják kicserélni, mert legtöbb gyártó alapból csak legalább 5-6 pixel együttes hibájakor cseréli a monitort.
2021. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Morzsi007 ***** válasza:

15 évvel ezelőtt újonnan vásárolt Samsung monitorom volt pixel hibás. Vissza vittem kicserélték. Mondtam ott az eladónak, hogy bontsuk ki az újat, nem akarok feleslegesen visszajönni, ha az sem jó. Ott meg az volt a gond, hogy egy hajszál volt a kijelző rétegei között, zavaróbb bolt, mint a pixel hiba. A 3. monitor már jó volt.

Hogy ez mit változott mostanra nem tudom, minél hamarabb jelzed talán számít. Ha online vetted és nem telt le a 14 nap, akkor meg amúgy is visszaküldheted, lehet így jobban jársz.

2021. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!