Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak az egyik winyómat ismeri...

Csak az egyik winyómat ismeri fel a gép. Miért? Lent.

Figyelt kérdés
Van két vinyóm a gépbe, de csak az egyiket ismeri fel az xp. Újratelepítettem a gépet. A C-t felismeri, de a másikat (ami a D lenne) nem ismeri fel. A BIOS viszont felismeri, megnéztem, ott "benne van". Hogy csináljam, hogy a másik winyó (D) teljesen üres legyen és felismerje a gép? Zenéket, filmeket tennék arra a winyóra. Partíciózni kell? Ha igen, hol és hogy?
2010. szept. 3. 17:40
 1/3 anonim válasza:
Hát lehet 1-2 oka. PL A Jumpereket ugy állítsd be,hogy amin a win lesz azt tedd masterre ami meg az egyéb lenne azt állítsd át slave re vagy vedd ki belőle a jumert. Ha látja ezt a windows a másikat azon belül is lebirod formázni. Jobbegérgomb jelen esetben a D re és adja magát a másik pedig hogy mikor beteszed a telepitőlemezt és telepitenéd a windozt akkor mielőtt rányomnál hogy mire tegye a windozt értem itt melyik particióra nyom egy ESC et és olyan kép jön be ahol szabadon törölheted és formázhatod a partíciókat/winyókat.
2010. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A jumperek jók. Akkor csináljak egy olyan újratelepítést, hogy a C-t nem bántom, a D-t pedig leparticionálom? Vagy hogy csináljam?
2010. szept. 3. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a jumperek jók,akkor lehet hogy a BIOS-ban is be kellene állítani.Lehet a BIOS-ban a műsodlagos HDD ki van kapcsolva alapértelmezettként.Kapcsold be.
2010. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!