Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI bios frissítés menete?

MSI bios frissítés menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy nekem van egy MSI K9A2-CF-f alaplapom és szeretném frissíteni a bios-át letöltöttem a megfelelő verziót de nem tudom mit kell vele csinálni hogy működjön, ha valaki tudja hogy tudnám kivitelezni a dolgot az kérem írja le pontosan és lekövetem!


2010. szept. 3. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A BIOS frissítésre milyen okból van szükséged?
2010. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kompatibilitás miatt és és a teljesítmény növelése miatt lenne rá szükségem
2010. szept. 3. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szívesen adok tanácsot BIOS-frissítés témában, mert az egyik legkényesebb dolog. Van ehhez az alaplaphoz az MSI-nél egy úgynevezett élő, online frissítési lehetőség. Nemcsak én mondom, de ők is felhívják a figyelmet arra, hogy saját felelősségre! Ez az online update

megvizsgálja a lapodat és automatikusan frissít. Arra ügyelj, hogy mielőtt elindítod (alul a baloldali ablak) zárj be minden futó alkalmazást, beleértve a vírusirtót is!

Itt az oldal:

[link]

2010. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem sikerült köszi szépen!
2010. szept. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!