Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik fejhallgatót válasszam?

Melyik fejhallgatót válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy főként játékra, és zenére használatos fejhallgatót. Szétnéztem a piacon, és kiválogattam párat ami tetszett. Egy Sennheiser HD 569-et, amitől félek picit, hogy milyen jól teljesítene a játékok alatt, egy Steelseries Arctis 3 7.1-et, amit kipróbáltam, és egész jó volt, illetve egy Logitech G PRO X-et, amiből csak a sima PRO-t próbáltam, de az is elég jól teljesített. (A Steelseries-et és a Logitech-et is csak zenével próbáltam ki. Sajnos a Sennheiser-hez nem volt átalakítójuk, pedig arra lettem volna a legkíváncsibb..). Érdekelne a tapasztalataitok, esetleg pár fülest még ajánljatok! (Hobbi szinten zenéket is készítek, viszont sokkal többet játszom.)

2021. nov. 7. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a logitech g proval van tapasztalatom. Kb fél éve van meg, egyszerűen imádom. Hihetetlenül kényelmes, sztem eleg jol szol (bar eleg botfuleim vannak) es csak ajanlani tudom
2021. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez a két felhasználás pont elüt egymástól. Játékhoz olyan kell, aminek jó térhangzása van, míg a zenekészítéshez minél egyenletesebb hangú sztereó. Azzal jársz a legjobban, ha a két felhasználásra két különböző fülest veszel. Ez főleg akkor fontos, ha nem géppel szintetizálod a zenét, hanem hangszer hangját rögzíted, vagy énekelsz, vagy másvalaki énekel (de ehhez neki is kell füles, így mindjárt hármat is vehetsz).
2021. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen, sajnos erre már rájöttem. Viszont nincs keresetem, és csak egy fülest tudok finanszírozni, így muszáj egy fejhallgatóba integrálni a két felhasználást.
2021. nov. 7. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hangszerhez is használod akkor A550Z.

Amúgy az veri az összes általad felsorolt fejhallgatót.

És igen, akkora tere van zárt létére hogy jó pár nyitott fejhallgató is megirigyelné.

Játszom jó magam hangszeren, játszók is vele játékokat szóval tudok részletesen beszélni róla ha érdekel.

2021. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha a térhatás fontos, azt egy nyitottal tudod. A legjobban elérni, ebben az esetben a Sennheiser HD széria jó választás, viszont akkor annyival rosszabb a passzív zajszűrés. Tehát külső tényezők zavarni fognak, ahogyan a külső embereket te is, mert hallani fogják mit csinálsz.


Ha ez nem gond akkor, választhatod, szebb, tisztább hangja van mint a többi gamer fejesnek.


Vagy ha nem jó, akkor lehet a zárt, ebben az esetben a Sennheiser GSP széria a legjobb választás szerintem.

2021. nov. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!