Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér érzékenysége számít...

Egér érzékenysége számít valamit átlag usernek?

Figyelt kérdés
Pl szeretem ha gyorsan megy az egér kis elmozdításra is. Ehhez gondolom nagy dpi-s egeret kellene vennem?
2021. nov. 13. 22:41
 1/6 hypno ***** válasza:
Nem kellene. Egy teljesen átlagos egér is sokkal gyorsabb mint te.
2021. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átlagos felhasználnak elég egy átlagos egér.

Aztán az egérbeállításoknál magasra veszed szoftveresen az érzékenységet.

2021. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A legmagasabban van és mégis lassú úgyis.
2021. nov. 14. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány DPI-n? Mire használod?


Egy égérnél legfőképp a szenzor minősége, frissítési frekvencia (Hz - mennyi időnként küldi a jelet a gépnek) és az egéralátét számít. Nekem egy razer death adder-em van, 16000dpi (nem írtam el), de azon a szinten 2cm alatt elugrika képernyő másikfelére a kurzor. Nyilván ha nem játszol sokat vagy nem gépelőtt dolgozol, sztem ennyiért felesleges egeret venned. Normálisabb egerek már 10ezer alatt kaphatóak.

2021. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ASUS TUF M3 egerem van, 10 alatt kapható, állítható DPI-vel, tökéletes számomra.
2021. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A régi egereket (800 dpi körül) még CRT monitorokhoz szánták. Full HD esetén nem árt 2000 DPI, vagy több. Persze annak nem, aki szereti tologatni.
2021. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!