Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen okosórát vegyek ha a...

Milyen okosórát vegyek ha a fizetésre akarom használni?

Figyelt kérdés
Olyan okosórát akarok venni amin működik a mobilfizetés. Milyen ilyen órát vegyek? Van Revolutom és Curvem is. Azokat a tudtommal fel lehet tenni okosórára. Nem tudom melyek a jó és elfogadható árú okosórák.

2021. nov. 16. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbbön amin van NFC és google oprendszer, működik a fizetés.
2021. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy régebbi (talán 3-adik?) generációs Apple Watchom van viszonylag kicsi, használtan viszonylag olcsón megkaptam. Tetszetős, egyszerű és kényelmes. Amikre használom, azt tudja, túl sokat nem várok tőle, nincs hiányérzetem. A fizetés működik rajta bármilyen kártyával, amit beállítasz.


Egyik barátom vett egy Samsung okos órát, mert ő az Androidot jobban szereti. A fizetést azon is sikerült beállítania, ennek nagyon örült is, de aztán soha nem hordta, mert annyira nagy bumszli, hogy őt zavarja. Vett helyette egy kisebb fitnesz órát, ami nem tud fizetést, viszont kevésbé zavarja a viselése.


Érdemes megnézni, hogy a te igényeidnek megfeleljen a mérete is, meg a működése is. Konkrét típusokat nem annyira ismerek.

2021. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!