Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 6 rendszerhűtöm be tudom...

Van 6 rendszerhűtöm be tudom e ezt állítani ?

Figyelt kérdés

most raktam össze egy gépet és szeretnék a hűtésén állítani de nem tudom hogykell.


intel i3 - 10100f - Arctic Freezer ACFRE00078A i13 X hűtővel ( [link] )


msi armor gtx 1060 3gb vidikari gyári hűtésével


Arctic P12 ACFAN00120A PWM PST fekete rendszerhűtő ebből van 6 db ( [link] )


az alaplapon 1 4 pines vezérlő van ezért úgy oldottam meg hogy van egy Arctic Case Fan Hub ACFAN00175A Ventilátor tápelosztó ( [link]


namármost ez a táp elosztó van dugva az alapra és így egyszerre vezérli mind a 6 ház ventilátort amivel nincs is probléma .



a gép az esetek 80%-ban filmezésre van használva és 20% játék . azt szeretném beállítani csak nem tudom hogy lenne célszerű eggyáltalán hogy filmezés alatt minnél kevesebb dolog ( vagy több de halkan ) menjen, de játék alatt meg felölem pöröghet ahogy akar . hogy tudnám ezt minnél halkabbra megcsinálni filmezés alatt ? csak biosba tudom ezt állítani ? Ott hogyan ? illetve mi lenne a célszerű ? proci hűtőt kikapcsolni hogy csak a kicsik menjenek vagy mi a jó megoldás ? illetve videokártyának hűtését biosba nem tudtam állítani azt gondolom nvidia driverbe kéne de mire állítsam hogy jó is legyen ? a ház egy zalman s2 ha ez számít .


nem 0 hangú gép a cél csak hogy filmnézésnél minnél halkabb legyen .


Előre is köszönöm !



2021. nov. 19. 15:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!