Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows csere előtt asztali...

Windows csere előtt asztali gépem tökéletesen vitte a Csgot közel 200 Fps-el laggok nélkül. Pc konfigurációm: I5 6400 as széria 16 giga ddr4 Gtx 1050 ti 4 giga És 3 darab ssd van a gépbe Mind1 milyen béálitást készitek laggok vannak?

Figyelt kérdés

Nvidia saját optimalizáló programjával sem jobb sőtt sokkal roszabb

Megoldást szeretnék erre találni?



#CS:GO #Video kártya bajok
2021. nov. 21. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Telepísd fel a drivereket.
2021. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
minden driver fen van ezen tul vagyok
2021. nov. 21. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a feladatkezelőben hogy melyik komponens pörög 100%-ra. Procinál szorozd meg a terhelést a logikai magok számával, ha a játék használata így 100% körül van, az okozza a bajt, hogy nincs optimalizálva a játék több magra, az előző géped procija egy magon volt erősebb kevesebb maggal, ezért nem droppolt, a mostani egy magon gyengébb, több magon erősebb, de az alkalmazásnak ki kell tudnia használni a több magot. Nekem is van egy játékom ami csak egyetlen magon hajlandó futni, hiába van ott 6, a GTX 950-et 30-40% között hajtja ki, így átlag 130 fps van, de néha, ha gyors/sok mozgás van befigyel 45-re. Ha legalább 2 magot tudna kezelni, stabilan meglenne a 60, a gépem képes rá, a játék nem.
2021. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem valtozott a gép, minden ugyan az csak windows lett ujra rakva.
2021. nov. 21. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a Windows? Mármint nem 11. A telepítőt azelőtt csináltad és friss volt? Bár telepítés után úgyis frissíti a rendszert.

Ilyen esetben elvileg tényleg nem kéne hogy változzon bármi, de a gyakorlatban...

A lagok grafikai vagy netes? Benchmarkon hogy fut a CS:GO?


Én leszedném a legújabb Win10 telepítőt és feltenném újra. Egyébként ezen a gépen simán kéne menjen maxom bőven 60 fps felett.


Pár tipp, ami még megnézhetsz:

- Játék mód bekapcsolása a Windowsban

- kapcsol ki a Windows saját videórögzítőjét

- kapcsold ki Geforce Experienceban, a ShadowPlayt (videórögzítő)

2021. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sok próba után meglett a megoldás ezek a parancsok helyre hozták

cl_interp_ratio "1.05"

cl_lagcompensation "1"

cl_interpolate "1"

net_maxroutable "1200"

cl_cmdrate "128"

cl_updaterate "128"


Sv érték akadt ki játék közben amit net_graph parancsal tudtam figyelni, majd ezek a bindek helyre hoyták és azóta tökéletes. Köszönök minden fáradtságot.

2021. nov. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!