Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hányszor lehet megírni egy...

Hányszor lehet megírni egy újraírható dvd-t?

Figyelt kérdés
ha mondjuk nero-val folyton dvd-t törlök, ha új cuccokat akarok rá írni! Hallottam valami olyasmit is, hogy nincs határ, addig írható amíg össze nem karcolódik!
2010. szept. 5. 10:59
 1/6 Jenci ***** válasza:
Elvileg kb 1000-szer.Persze soha nem fog ennyit bírni.
2010. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
függ a DVD márkájától is. Egy noname még 100-at sem fog kibírni. De mondjuk egy sony vagy verbatim az ennél azért jóval többet. De az 1000-et tuti nem :)
2010. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én verbatimot használok!
2010. szept. 5. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább az a kérdés, hogy mennyire fog összekarcolódni a felület. Ez fogja meghatározni gyakorlatilag, hogy hányszor fogod tudni újraírni. Tehát a jó tárolás és tok elengedhetetlen.
2010. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha elterjedne már az a rohadt DVD RAM. Kell egy ilyet kezelő író, egy DVD RAM lemez (ezres felett is lehet)

De van 100 000 újraírási ciklusa, szelektíven törölhető. Hihetetlen hogy még mindig a DVD RWvel szenvedünk....

2010. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem rendes tárolás mellett 3x-ost bírt a verbatim XD

4.szer írnám és kiirja h nem lehet törölni a lemezt, mert hibás.

egy karc sem volt rajta.

2010. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!