Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van a lemez folyton...

Miért van a lemez folyton 100%-on? (többi lent)

Figyelt kérdés

bekapcsolom a gépet és az is kb 10-12 perc mire bekapcsol, már amikor a jelszót akarom beírni akkor is várnom kell kb30másodpercet mire be tudom írni. Amikor már bent vagyok az asztalon akkor elindítom a feladatkezelőt és system 89% avast 11%. Windows update letiltva, sprefetch is, search, time is, sysmain is. ja és hdd. Most akarok venni majd egy újat az alaplap alapján egy kingston A400-as ssd-t ami most van hdd-m az ez [link]


amiket az alaplapom támogat annak a linkje: [link]


hogyan tudom orvosolni a problémát?

jó -e a kingston A400?

ha nem akkor melyik sdd lenne jobb a listárol?



2021. dec. 4. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen sata SSD jó neked. Az A400 az inkább a netezős-irodai gépekbe ajánlott olcsó SSD. A te felhasználásodra megfelelő lesz valószínűleg.
2021. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem csak geforce nowra meg hogy bekapcsoljon rendesen a gép meg ne legyen 3perc mire betölt a chrome

ezekre megfelelő az az ssd?

2021. dec. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!