Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elgörbített pendrive állapotát...

Elgörbített pendrive állapotát mivel tudnám ellenőrizni?

Figyelt kérdés

A laptopom kicsúszott a kezemből és ráesett az oldalába beledugott pendrive-omra, ami elgörbült és néhány kép és videó olvashatatlanná vált rajta. Volt rajta két partició, azokat egybeolvasztottam és formáztam. Lefuttattam a HDSentinel-t, ami a következő eredményt adta:


Részletes Önteszt:


Státusz: Sikeresen végrehajtva.

Válasz: 0x00


Kingston DT100 G3 128GB pendrive. Lefaragtam a burkolatát hogy lássam hogy tört-e vagy mi, de csak megvan hajolva az usb port része ott ahol véget ér az alaplapja. Pont olyan belülről mint ezen a képen:


[link]


Ott ahol csak fele olyan vastag lesz a dugó rész, ott van nekem visszahajolva kicsit. Ezen a képen ahogy áll egy mélyedés van benne.



2021. dec. 4. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy ne ellenorizd. Ments le rola mindent azonnal es vegyel masikat.
2021. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Formázta...
2021. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell aggódnod. Görbén is a kommunális hulladékba tudod dobni...
2021. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# veszelyes hulladek, nem kene a kommunalisba dobni.
2021. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elektronikai hulladék. Mondjuk ennek is egy jó része lejut Afrikába, ahol nemes egyszerűséggel leborítják valahová.
2022. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!