Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyereknek milyen gépet vegyek...

Gyereknek milyen gépet vegyek játékra, iskolához?

Figyelt kérdés

8 éves gyerek, új játékokat nem nagyon ismerem, ő tudja őket. Asszem fifázni vagy mit akar főleg...

gépekhez se nagyon értek

olyan kéne ami évekig jó, nem kell bele valamit venni 2 év múlva.

keret nem fix. áraknak még nem néztem utána. Ha látnám mi van eldönteném belefér-e,

őszintén olyan 150-160 000 körül gondolkodtam montiro van



2021. dec. 8. 12:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

150-160 000 ft nagyon karcsú, ha 2 év múlva is használná.


Minimum:

[link]

[link]

[link]

2021. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy nézz használtan gépet. A "félvezető" hiány miatt most eléggé elszálltak az árak az új gépeknél. Használtban is, de ott kérdezhetsz az eladótól, ki is lehet próbálni. Ekkora keretből csak itt tudsz normális gépet venni.
2021. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Konzolokkal mi a helyzet most? Az is ilyen drága most?

Használtan annyira nem akarok, meg attól az ötlettől se repesek, hogy játék pc-t szeretne a fiú, mert nekem volt régen egy direkt játékra összerakott gépem a 2000-es években még és félévente vittem a szerelőhöz pedig vadi új volt és semmi különöset nem csináltam vele. Attól félek nehogy ez legyen most is, ha már megvettem tudja használni.

Online oktatás is gázos volt neki, mert coreduo laptopon tanult 2 gb ram mellett. A webkamerát se bírta kezelni

2021. dec. 8. 13:57
 4/19 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%

Konzolban nem tudok ajánlani, mert ahhoz sem értek igazán. :) De, nyilván ott is magasabbak az árak most. Célszerű itt megnézni a gépigényt:

[link]

Az "ajánlott" kijöhet ekkora összegből. A PC jobb is, mert pl. online oktatáshoz is használható. Árukeresőn nézz szét, vagy az egyes oldalak "gépösszerakó" lehetőségét próbáld, ha újonnan vennél.

2021. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
2021. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Na ez a baj, mikor ilyen elb*szott hozzá nem értő kóklerek válaszolnak itt az oldalon mint az előző. Ez a fostalicska amit linkeltél a GT 210 gpu-val, el se indulna rajta a Fifa 21...
2021. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Konzolt kéne erőltetni inkább. A legújabbat nem kapod meg. PS4 javasolt. Vagy esetleg PS5-ért sorbaállhatsz, de abból jövőre lesz karácsonyi ajándék 😃
2021. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Írta a kérdező hogy tanulás miatt preferáltabb lenne a számítógép.
2021. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
40 ezerért egy i5 3. gen SSD-vel. Tökéletes netezgetni.
2021. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#3

Konzolok (pl.: PS5)~185e Ft körül mozognak attól függően hogy milyen csomagban veszed. Játékra ez 5 év múlva is jó lesz, de iskolához nem tudja használni. + Minden játékon van "prémium".


Fifa 22 árak:

(PS4: 21 479Ft)

PS5: 23 890Ft

PC: 18 479Ft

2021. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!