Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop USB portjainak HUB...

GoldenSpike kérdése:

Laptop USB portjainak HUB bővítésével lesz elegendő áram 2db 5V-ot felvevő kiegészítő teljes ellátására?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy laptophűtő tálcát vásárolni, ami USB-vel üzemel (5V műveleti feszültséget ír), így sajnos a 3 USB portom nem elég. Arra gondoltam, hogy egy egyszerű, olcsó 2.0-s USB HUB-ot veszek, amivel a headsetem (szintén 5V-on működő) áramellátását (a hang jack-en jön) és a hűtőtálcám áramellátását próbálnám fedezni. Szerintetek ez egy működő megoldás lehet, vagy nem fog maximális teljesítményen üzemelni a 2 HUB-ba dugott kiegészítő?

2021. dec. 10. 05:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha asztalon használod csak a ventiket, akkor telefontöltőbe is bedughatod majd. Egy USB hosszabbító kellhet csak, ha túl messze van.


Amúgy elvileg a hubos megoldás sem rossz... de kerrss rá a laptood típusára + usb hub error kulcsszavakkal, és akkor ha sok a panasz...

2021. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a Volt -al van a gond, hanem az Amperrel.

Én Külső táplálású hub -ot vettem, telefon töltő kábelével extra energiát lehet adni neki.

Így ha kevés lenne, amit a notebook biztosít akkor se dobja el az eszközt.

2021. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ExpressCard bemenet? Arra vennék egy usb-st; elegánsabb megoldás, és tuti leadja az U-t.
2021. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!