Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár napja megjelent egy csík...

Pár napja megjelent egy csík a monitoromon ami tegnap eltűnt, miért lehetett ez?

Figyelt kérdés
Egy függőleges kék pixelcsík jelent meg rajta ami ott volt pár napig, ha csak a monitort kapcsoltam be akkor is, így úgysejtem nem egyéb hardwerhiba okozta. (kábelre is gyanakodtam először.) Én már azt hittem gémóver lesz neki, az ott fog maradni örökre, erre tegnap bekapcsoltam, és először fel sem tűnt, majd eszembe jutott a dolog és azt néztem, hogy hova a búbánatos rossebbe tűnt? Hála a magasságosnak persze. (LG MP5G a monitor típusa)

2021. dec. 16. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, vissza fog jönni. Szalagkábel érintkezési hiba a monitor paneljében.
2021. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez megnyugtat... :/
2021. dec. 16. 17:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanitt monitor eladó. Pont ilyen típus, de nem ez az! :v :P
2021. dec. 16. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is megjelent egy függőleges furcsa kinézetű pár centis csík a monitoromon miután egy hatalmasat hapciztam.. :)
2021. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém tele van csíkokkal jobb oldalt, viszont ahogy melegszik be néhány csík eltűnik. Lassan cserés lesz, vagy akár saját magad megpróbálhatod javítani, de nem egy könnyű munka.
2022. jan. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!