Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD Átrakás Másik gépbe?

SSD Átrakás Másik gépbe?

Figyelt kérdés

Na szóval az lehetséges-e hogy a mostani gépemből az SSD-t amin a Windows átrakom az új Gépembe?

Tehát hogy stabil marad-e a rendszer vagy inkább javasolt újratelepíteni?



2021. dec. 18. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz semmi baja, stabil fog maradni
Az újratelepítést javaslom
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem biztos, hogy működni fog. Én csináltam ilyet a nyáron, nekem bevált(a Windows-t természetesen újra kellett aktiválni). Egy próbát megér, legrosszabb esetben visszarakod a régi gépedbe.
2021. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Előtte lemezképet készítenék, majd átraknám a régibe.
2021. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

#2-es véletlen elnyomtam..

Előtte lemezképet készítenék, majd átraknám ha nem sikerült és ha ott se megy, akkor lemezképről visszaállítható.

2021. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ, ha nincs túl nagy driver inkompatibilitás, akkor menni fog. De akár össze is omolhat, ha valamelyik driver annyira beleszól, hogy az új hardvert is vezérelni akarja, de nem kompatibilis vele.
2021. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Windows 10 felett sima ügy. Van egy teszt SSD-m, simán ugrálok LGA 775-től legmodernebb gépekig vele, laptopból asztaliba, stb... semmi gondom nem volt sosem.


Ezt szerencsére jól megcsinálták microsoftnál végre. Régebbi rendszereknél volt gond. De még ott is megvalósítható volt, csak volt vele sz🤭pás.


Annyit kell csinálni csak, hogy a windowst újra kell aktiválni. Amúgy az első indítás furcsa mindig, lassan megy, újraindul... ilyenkor már telepíti az új drivereket. Utána minden gond nélkül megy.

2021. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Átrakod és kiderül. Minek a szavazás?
2021. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom valamilyen gyökér lepontozta a jó válaszokat. Pedig egyik sem rossz. Win 10-es rendszerrel álltam át annakidején amd-ről intel platformra, és azóta is repeszt. A drivereket lecserélte, aznkívül a gyártók oldaláról leszedett alaplapi, vga stb. driverek kellettek.
2021. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!