Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnek egy koltseghatekony...

Szeretnek egy koltseghatekony de azert elvezheto hangredszert venni a PC-m melle. Filmezeshez, jatekra. Milyen arfekvesben erdemes egyaltalan gondolkodni? Milyen szabvanyt kell tudnia a hangrendszernek?

Figyelt kérdés
5.1 vagy 2.1 kell nekem? Regen jatekhoz volt valami EAX szabvany meg Dolby Digital meg Dolby Sorround, vagy 15 eve nem foglalkoztam ilyesmivel. Szoval mit kell tudnia egy nem gagyi hangrendszernek es milyen kene nekem?

2021. dec. 19. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen játékra gondolsz? Lövöldözősnél a térhangzás nem előnyös, messze jobb ilyen célra egy fejhallgató, könnyebben behatárolod az ellenfeleket. Sima aláfestő zenénél még elmegy.

Filmezéshez is jó a fejhallgató, ha többen akartok filmet nézni akkor sima 5.1 hangrendszer, ár a csillagos ég.


Fejesből 30e-nél már elég jó a kínálat, térhangzás 40-50e-ből kihozható.


[link]

[link]

[link]

--------------------------------------

[link]

[link]

[link]

2021. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon audiofil élményeket akarsz, oda már minimum kell egy hangkártya, ami támogat 6.3-as jack dugót, (25-30e), mellé egy 6.3-as jack dugós Sennheiser, AKG, Audio-technika fejhallgató (általában 50-60e +)


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!