Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nem működő pendriveomat,...

A nem működő pendriveomat, hogyan tudom helyreállítani?

Figyelt kérdés

Hibajelenségként annyit látok, hogy ha bedugom, villog a led, a gép érzékel valamit, ott, ahol a biztonságos eltávolításra kattinthatnék, látom, a hardver biztonságos eltávolítása ikonját, de rákattintva nem jelenik meg az E meghajtó, a pendrive neve, helyette Eszközök, nyomtatók megnyitása (nincs) és alatta hármaspont, amire nem lehet kattintani..

Mappa kezelésnél "Ez a gép"-nél viszont látható az E meghajtó pendrive, Rákattintva azt írja egy hibaüzenet-ablakban, hogy

"A hely nem érhető el

E:\ nem érhető el

Nem létező eszközt adtak meg"


Közben fent a zöld csík megy, mintha csinálna valamit, de majdnem a végénél elakad.


Azt hiszem, hogy a hiba az lehet, hogy nem biztonságosan távolítottam el a pendriveot.


Mit lehet tenni?



2021. dec. 21. 18:57
1 2
 1/13 SIDLER22 ***** válasza:
A start gombra jobb klikk és lemezkezelés. Ott látod, hogy van-e partíció a pendrive-on. Ha küldenél egy képernyőképet meg is tudnám mondani pontosan, hogy mit kell tenned.
2021. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lemezkezelőben, ha ott látszik, töröld a rajta lévő partíciót, ha van, hozz létre egy újat és formázd le.
2021. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Diskpart hatásos megoldás, amennyiben használható még.

[link]

2021. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Ott nem jelenik meg a pendrive, csak a C meghajtó (logikaikkal együtt), és a D, ami üres.


#2 Igen, abban látok fantáziát, hogy formázással helyreállíthatom, de szeretném megmenteni az adatokat, ha lehet.

Akár ubuntuval is, ha azzal lehetséges.

2021. dec. 21. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Az adatokat biztonsági mentésből állítsd vissza. Evidens, hogy van, ez olyan alap dolog, mint hogy háttértár van a számítógépben.
2021. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs a pendriveról biztonsági mentés.
2021. dec. 21. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
akkor nem volt fontos az adat.
2021. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fontos volt az, csak én voltam gondatlan.
2021. dec. 21. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a Kürt Kft-re keress rá. Nem lesz olcsó, de tanulópénz.
2021. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezt próbálnám. [link]
2021. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!