Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a pc-hez kapott...

Attila205 kérdése:

Nem működik a pc-hez kapott kormány, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy fent említett kormányt pc-s játékokhoz. Forza Horizon 4-ben akartam használni de nem működött rendesen és azt a tanácsot kaptam hogy használjak xbox360 controller emulator-t. A Forzában sem működött, és már a többi játékomban sem tudom használni. A windows xbox kontrollerként érzékeli (több pc-n is). Letöröltem az emulator-t de semmi sem változott. A kormányhoz nincsenek letölthető driverek sem. Mit tdunék csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat.

#genesis seaborg 350 #driver keresés #xbox kontrollerként érzékelt kormány
2021. dec. 25. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Túl sokat nem tudsz, mivel ez egy konzolokhoz készült kormány és a gyártó felől nincs semmilyen PCs támogatása:


>>Platform: Microsoft XBOX 360, XBOX One, Nintendo Switch, PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4<<

2021. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# az általad linkelt platformokban is ott a PC

Illetve az oldalon szerepel is.


[link]

Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 10


Ugye nem XP-t használsz kérdező?

2021. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahh és tényleg, ezt benéztem :D
2021. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Win10-et használok, és amíg nem telepítettem az emulátort addig jól működött, csak most nem igazán tudom visszaállítani?😅

Esetleg lehet hogy van a kormányon valamilyen factory reset gomb?

2021. dec. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!