Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan program, amivel meg...

Bence1975 kérdése:

Van olyan program, amivel meg tudom nézni, egy külső tárolónak a valós kapacitását?

Figyelt kérdés
Amikor rádugom a laptopra, azt mutatja, hogy 1,9 TB. De szerintem kizárt, hogy annyi legyen. Elkezdtem rámásolni filmeket, most azt mutatja, hogy a szabad hely 1,64 TB. (Kevesebbnek kéne lenni). Sok mappa üres, pedig átmásolta. Szeretném megnézni valahogy , hogy valóban mennyi hely van rajt.

#Külső-tároló
2021. dec. 26. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan program ami mindig azt mutatja amit épp szeretnél látni..
2021. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A valóságot szeretném látni.
2021. dec. 26. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
A sima filekezelők is jól pontosan mutatják a partíción levő szabad hely méretét. (A foglalt helyet viszont nem mindig)
2021. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miről van szó pontosan? Ha egy 2 terás eszköz, annak a kapacitása 1.81 Tib - 1,9 nem is lehet és ez már gyanús.

Viszont az sem mindegy milyen eszköz ez, mert ha 2 terás pendrive 3 ezer forintért, akkor az valami buherált hamisítvány.

2021. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem pendrive. Külső adattároló. Nem volt drága. Valószínű, hogy "buherált", csak szeretném megtudni, hogy mennyi a valós tárhely. Biztos tud valaki olyan programot, amivel meg lehet nézni.
2021. dec. 26. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Akármelyik rendszerifó programmal megnézed az eszköz hardveres azonoisítóját majd megkeresed a gyártónál és ott az adatlapján megtaláod mennyi az annyi.


"Ha egy 2 terás eszköz, annak a kapacitása 1.81 Tib - 1,9 nem is lehet és ez már gyanús."


Nekem a 2TB-os Seagate HDDm kapacitása a Win10 szerint 1863GB ( ST2000DM001 ). De ha kell akkor megnézem a másik gépben is a 2TB-os WD-t, szerintem az sem lesz sokkal több.

2021. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevesled? Sokallod? Benézted? Mutasd! Típusát se titkold!
2021. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!