Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó választás ez a laptop?

Jó választás ez a laptop?

Figyelt kérdés

LENOVO IDEAPAD 5-15ITL05

Ezt a laptopot néztem egy idelye, és érdekelne, hogy valakinek van e tapasztalata vele?

Főként irodai használatra lenne, de néha játékra is jó lenne használni (nyilván nem a legújabbakra gondolok), erre is alkalmas szerintetek?



2021. dec. 26. 22:31
 1/10 anonim válasza:
Nekem biztosan elég volna. Hogy neked megfelel-e, azt csak te tudhatod. Szerintem jó lesz.
2021. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül se írd le milyen specifikációkkal nézted, mi majd kitaláljuk hogy i3-at vagy i7-et szeretnél :D
2021. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Linkeld be!!


Integrált grafikás rendszerekkel el lehet bohóckodni játékokban. Mikre gondolsz pontosan?

2021. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2021. dec. 27. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.


[link]


[link]

ez jobb

2021. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Videokártya szempontjából viszont jobbnak tűnik az ideapad
2021. dec. 27. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Mihez kell a videokártya? Mire használod a gépet?
2021. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Azért jó lenne, ha valamilyen szinten játékra is alkalmas lenne. Nyilván nem azt várom, hogy Ultrán futassa a legújabb játékokat.
2021. dec. 28. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:

GPU jobb, sajnos nem találtam jó fps tesztes videót, biztos valami ritka párosítás. (i3-al általában intel UHD GPU az átlagos szerintem)


Csak i5-öst találtam vele, de ugye i5 és i3 közt különbség van.

2021. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Okés... lehet róla szó. A gond az a proci részről, hogy csak 2 magos. A GPU viszont tényleg kb 1,5-2-szer olyan erős, mint az integráltak.

Játékra jó kompromisszum lehet azért... de nagyon belépő szint. Szóval mai játékok ezzel a kombinációval sem fognak menni, és integrálttal sem. A határ talán pl a far cry 6 lehet. Az az integráltaknál a játszhatósági szint alatt van. Ez a gép meg talán még épp tudja futtatni.


Amúgy itt egy csgo teszt [link]

2021. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!